Ankara Mobilya Montajı ve Tamiri

Ankara Mobilya Montajı Ve Tamiri

Her türlü Ankara Mobilya Montajı ve Tamiri konusunda yardıma ihtiyacınız olursa bizi hemen arayabilirsiniz. Tüm mobilya çeşitleri için montaj ve tamiri işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yeni bir yatak odası ya da eskimiş, yemek masası, oturma odanız için bir kitaplık, bir kanepe, mutfak masası, sandalyeler, tabureler veya daha fazlasını satın almış olsanız da, sizi bu işlerin üstesinden gelebilecek bir tecrübeli ustamız emrinizde. İster tamir ister montaj.

İnsanların günlük hayatlarında en çok karşılaştıkları sorunlar arasında mobilya tamiri akla geliyor. Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan mobilyaların tamirinde iyi bir ustanız iyi bir mobilyacınız olması gerekiyor. Çünkü yapılan işin dürüstlüğü ve yapılan işin sağlamlığı çok önemlidir. Ankara’da bulunan ve Ankara’nın tüm semtlerine hizmet veren Ankara Mobilya Tamiri sizler için en iyi hizmet veren bir tamircidir.

Çıraklıktan başlayarak işlerin en temel bilinmesi gereken yerlerden başlayarak ustalığa geçen bir süreçle doludur. İşin ehli konumunda olup işle alakalı tüm detayları bilen, bu anlamda rakip firmalardan daha özverili çalışan bir tamircidir. Uzun yıllardır bu ilde hizmet veren ve bir çok müşteri memnuniyetiyle bilinen bu iş yeri 7/24 anlayışla hizmet veriyor. Kaliteli ürünleri ile de nam salan ve işlerinin sağlamlığıyla bilinen birisidir.

Ankara Mobilya Montajı ve Tamiri

Ankara Mobilya Montajı ve Tamiri

Ankara Mobilya Montajı ve Tamiri (Fiyatları)

 Sağlam ve Güvenilir Olması

Yapılan işin son derece sağlam ve güvenilir olması, müşteri memnuniyetinin ön planda olması en önemli tercihler arasında olduğu düşünülüyor. Ankara’da bu işi yapan tamirci tüm bu memnuniyetleri son derece en iyi şekilde karşıladığı görülüyor. Ev içindeki montajla alakalı ne işiniz varsa bu mobilyacı ile görüşebilirsiniz.

Mobilya, düz paket mobilya veya demonte mobilya olarak da adlandırılan montaja hazır mobilyalar, bitmiş bir parça yerine, bileşenleri, tutturucuları ve donanımı içeren bir kutu veya kartonun yanı sıra onu kendiniz inşa etmek için talimatlar almanız anlamına gelir. İster monte edilmeye hazır yeni mobilyalardan oluşan bir eviniz veya ofisiniz olsun, ister bebek doğmadan önce alt masasını yapmak için yardıma ihtiyacınız olsun, Çetinkaya Perde ve Mobilya ustaları size yardımcı olacaktır. Aklınızda acaba Ankara Mobilya Montajı ve Tamiri Fiyatları ne kadar diye düşünmeyin. Hemen arayın bilgi alın. Çağrınızı bekliyoruz.

Montaj ve tamirini yaptığımız bazı mobilya çeşitleri;

 • Ev veya ofis için düz paket mobilyalar
 • Ev İçi Kapılar
 • Depolama rafları
 • Garaj dolapları
 • IKEA® mobilya
 • Yatak odaları
 • Şifonyerler
 • Ofis masa sandalye ve dolapları
 • Yemek masaları
 • Sehpalar
 • Kanepeler
 • Bazalar
 • Avize Kurulumu

Ankara Mobilya Tamiri – Mobilya Montajı (Demonte)

Ankaranın tüm bölgelerine en geç 2 saat içerisinde yanınızda oluyoruz. Evinize geliyoruz ve mobilyalarınızı monte ediyoruz. Ya da tamir ediyoruz. Montajı yapılacak mobilyalar sabit fiyatlarla 4 gruba ayrılmaktadır. İstediğiniz ürün gruplarını işaretleyerek ve ürün adedini belirterek bizi arayabilirsiniz. Hizmet almak isterseniz eğitimli ve güvenilir profesyonellerin arkadaşlarımızın belirttiğiniz gün ve saatte kapınıza gelsin. 

Her zaman uygun ve güvenilir bir mobilya montajcısı bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Tecrübeli ve profesyonel mobilya montaj ustalarımız ile bu süreci sizin için en iyi hale getirdik. Kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleri temsilcimiz ile her zaman iletişime geçebilir ve profesyonel mobilya montajı hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri alabilirsiniz.

Web sitemizden 7/24 istediğiniz gün ve saatte mobilya montaj hizmeti desteği için bize ulaşabilirsiniz. Ankara Mobilya Montajı ve Tamiri konusunda yalnız olmadığınızı bilmenizi isteriz. 

 Adres Bilgileri Nelerdir?

 Adres bilgileri ve iş yeri adresi;

 Battalgazi Mahallesi 997 Sokak 5/4 Altındağ/Ankara

 İletişim numarası: 0 543 928 67 43 numaralardan ulaşabilirsiniz.