Ankara Stor Perde Montajı

Ankara Stor Perde Montajı

Yeni perdelerinizin montajı için hizmeti beklemek bazen can sıkıcı olabiliyor. Beklememek için Ankara Stor Perde Montajı ekiplerimizi hemen arayabilirsiniz. Satın aldığınız eşyayı eve gelir gelmez kullanma zevkine engel olan bu durumda profesyonel destek almak ayrı bir öneme sahiptir. İşinin ehli, eğitimli, tecrübeli ve alanında uzman montaj ekibinden alacağınız hizmet kuşkusuz daha konforlu olacaktır. Çünkü perdenizin düzgün monte edilmemesi, söz verilen randevu saatinde montaj ekibinin gelmemesi gibi sorunlarla başınız ağrıyabilir.

Çankaya Perde Montajı Hizmeti

Çankaya Perde Montaj sırasında yeni satın aldığınız perdelerinizin yaşattığı heyecan ve heves kırılabilir. Montajdan kaynaklı can sıkıcı olasılıkları en aza indirmek sizin elinizde. Bunun için çekirdekten yetişmiş, gerekli eğitimleri tamamlamış, çözüm odaklı ve profesyonel hizmet sunan firmaları tercih edebilirsiniz. Her zaman emrinizde olan bu montaj ekipleri perdenizi kusursuz bir şekilde monte ediyor.

Ankara Stor Perde Montaj Ustası

Ankara’nın her bölgesinde yaşayanlara perde montajı hizmeti sunan ve işini hakkını vererek yapan sayılı firma vardır. Perde montajı konusunda tecrübeli ve uzman ekip çok önemlidir. Öncelikle perde montajı özen isteyen bir iştir. Perdeye uygun mekanizma ve korniş en doğru şekilde monte edilmelidir.

Ankara Stor Perde Montajı

Ankara Stor Perde Montajı

Ankara Montajı Yapılan Perdeler

Çankaya Stor Perde Montajı Yapılan Modeller

Stor perde model ve çeşitleri ile ilgili şu modelleri iletebiliriz. Tül stor, kumaş stor, zebra stor, screen stor , karartma stor, çift mekanizmalı stor gibi çeşitlerinden bahsedebiliriz. Şirketimiz bu stor perde çeşitlerinin tümünde montaj ve tamir hizmeti vermektedir.

Her perde için montaj hizmeti almak gerekmiyor. Özel mekanizması olan ya da standart kornişlerin taşıyamadığı perde kumaşları için montaj hizmeti alabilirsiniz.

Montajı yapılan perde çeşitleri şu şekildedir;

  • Kruvaze perde
  • Dikey perde
  • Katlama perde
  • Screen perde
  • Zebra perde
  • Jaluzi perde
  • Silüet Perde
  • Briz perde
  • Stor perde
  • Plise perde

Tüm perde mekanizmalarına hakim, hızlı, pratik ve çözüm odaklı hizmet sunan montaj firmalarından güvenle hizmet alabilirsiniz.

 

Ankara Stor Perde Montajı Fiyatları

Ankara Stor Perde Montajı için farklı fiyat politikası uygulayabiliriz. Bunun nedeni her stor perdenin montaj süresi aynı değildir. Geçen zaman göre verilecek fiyatları almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 

Stor perdeler ve tüm modeller son derece pratik ve konforludur. Tam da bu nedenlerle, başlangıçta estetik faktörlere ağırlık verilmeyen veya her zaman değil veya en azından bir ev döşenirken olduğundan daha az ağırlık verilen çalışma ortamlarında yayılırlar. Bugün, özellikle modern bir tarzla karakterize edilen evlerde de giderek daha fazla kullanılmaktadırlar. Stor perdelerin kumaşı filtreli veya karartıcı olabilir: bu panjurlar tam olarak bu nedenle oluşturulur ve özellikle basit pencerelerin varlığı ile karakterize edilen ortamlarda ışığı çeşitli ihtiyaçlara göre dozlamanıza izin verir.

Bir karartma perdesi ayrıca hem termal hem de akustik yalıtım işlevlerini yerine getirerek enerji tasarrufunu garanti eder. Roller sistemi ile projektör panelleri de rulo yapılabilmektedir. Stor perdeler, basit manuel cihazlar veya uzaktan kumanda edilebilen küçük motor sistemleri ile kendi üzerine sarılır . Bazılarında silindirin yerleştirildiği bir çöp kutusu ve varsa bunları toplamak için motorlu sistem bulunur. Ayrıca , örneğin bir çakmak ve bir karartma veya bir karartma ve bir projektör için gibi daha fazla işlev gerçekleştiren birkaç perdeyi üst üste bindirebilirsiniz.